15 июля 2019

Зразок заяви про скасування судового наказу

До Бердянського міськрайонного

суду  Запорізької області

вул. Консульська, 64, м. Бердянськ,

Запорізька область, 71100

cправа № ………….

боржника:               

ПІБ повністю, 

поштовий індекс, повна адреса, паспорт серія …… № ….. виданий 19.03.2011 року Бердянським МВ ГУМВС України в Запорізькій області, реєстраційний номер облікової картки платника податків …… засоби зв’язку, вул. Баха, буд. …. кв. …м. Бердянськ, Запорізька область

стягувач:                 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Запоріжгаз збут»

вул. Заводська, 7, м. Запоріжжя, 69035, ідентифікаційний код 3958727, адреса для листування: вул. Підгірна, 201, м. Бердянськ, Запорізька область, 71100

З А Я В А

про скасування судового наказу № …… від 02.05.2018 року про стягнення з ………. на ТОВ «Запоріжгаз збут» заборгованості за надані послуги з газопостачання у сумі 4 850 грн. 89 коп. та 689 грн. судового збору

Судовий наказ отриманий  07.05.2018 року.

Так, 02.05.2018 року Бердянським міськрайонним судом Запорізької області був винесений судовий наказ  про стягнення з ……. на ТОВ «Запоріжгаз збут» заборгованості за надані послуги з газопостачання у сумі 4 850 грн. 89 коп. та 689 грн. судового збору.

З даним судовим  наказом не згодна, прошу його скасувати, з наступних підстав.

По-перше, я не зареєстрована за цією адресою, не є наймачем цього будинку, не є і власником цього будинку, особового рахунку на своє ім’я не відкривала, тому не зрозуміло з яких підстав, я повинна сплачувати ці кошти.

Згідно до свідоцтва про право на спадщину за законом власниками цього домоволодіння є ……………..(додаток 1).

Більш того, відповідно до квитанцій про сплату послуг особовий рахунок відкритий на ……………..(додаток 2).

По-друге, стягувачем до заяви не додано жодних договорів, які б взагалі підтверджували наявність між мною та стягувачем договірних правовідносин. 

Відповідно до ст. 19 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.

 Так, відповідно до ст. 29 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», договір на надання житлово-комунальних послуг   у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем   або уповноваженою ним особою.

Відповідно до ст. 32 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», плата   за житлово-комунальні послуги нараховується щомісячно відповідно до умов договору.

Таким чином, надання житлово — комунальних послуг відповідно до чинного законодавства України здійснюється  виключно на договірних засадах, з укладенням відповідного договору на надання житлово — комунальних послуг.

Окрім норм Закону «Про житлово-комунальні послуги» (ст. 19,29, 32), як вже було вказано, правочин між юридичною особою та фізичною обов’язково укладається у письмовій формі, з  підписами сторін та скріплюється печаткою (ст. 207, 208 ЦК України). 

Договорів на газопостачання до будинку по вул. ……………..у м. Бердянську я не укладала.

Це підтверджується і тим, що  у заяві стягувача про видачу судового наказу немає жодного посилання на укладення будь-якого договору зі стягувачем на надання будь-яких послуг.

По-третє, не відповідає і сума що підлягає сплаті. Так, ще до видачі судового наказу, було сплачено за послуги з газопостачання 3946, 23 грн. Натомість відповідно до розрахунку стягувача зазначено тільки 2300 грн. (додаток 2).

Тому,  на підставі  викладеного та у відповідності зі ст. 170, 171 ЦПК України, вважаючи що є спір про право,

ПРОШУ:

Скасувати судовий наказ про стягнення з …………… на користь Товариства з обмеженою відповідальності «Запоріжгаз збут» заборгованості за надані послуги з газопостачання у сумі 4 850 грн. 89 коп. та 689 грн. судового збору, виданого 02.05.2018 року суддею Бердянського міськрайонного суду Запорізької області  ……….. по справі № ……….

Додаток:

1.  копія свідоцтва про право на спадщину – 2 екз.;

2.  копія квитанцій – 2 екз.;

3.  копія паспорту  – 2 екз.;

4.  копія судового наказу – 2 екз.;

5.  квитанція про сплату судового збору;

6.  копія заяви.

            08.05.2018 ____________________ ПІБCopyright 2020. All rights reserved.

Опубликовано 15.07.2019 Админ в категории "Зразки заяв, з процесуальних питань

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *