15 июля 2019

Зразок позовної заяви про стягнення аліментів на повнолітню дитину, що продовжує навчання

До _______ суду _________ області
м. ___________, вул. ___________

Позивач: ПІБ повністю, паспортні данні, РНОКПП,
поштовий індекс, повна адреса,
засоби зв’язку

Відповідач: ПІБ повністю, бажано паспартні данні, дата народження, РНОКПП,
поштовий індекс, повна адреса,
засоби зв’язку

П О З О В Н А   З А Я В А

(про стягнення аліментів на повнолітню дитину, яка продовжує навчання)

 Так, _____________ (П.І.Б.) перебував у шлюбі з ________________ (П.І.Б.).

 У шлюбі народилась дитина – донька (син), ________________ (П.І.Б.), 06.09.1999 року народження.

Рішенням ______________ суду Запорізької області від 25 грудня 2011 року, шлюб між ______________ (П.І.Б.) було розірвано.

Рішенням _____________ суду Запорізької області від 21.02.2015 року, з Відповідача, починаючи з 06.12.2014 року були стягнуті аліменти на користь __________________ (П.І.Б.), до досягнення дитиною повноліття, у розмірі 33 відсотки від усіх видів доходу щомісячно.

Відповідно до ст. 199 СК України, якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.

________________ (П.І.Б.) продовжує навчання і відповідно до довідки вона з 01.09.2016 року по 21.06.2018 року дійсно навчається в ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» з професії перукар, манікюрник на денній формі навчання.

Навчання платне. Вартість  навчання на рік складає ________ гривень. Також додатково __________ (П.І.Б.) несе витрати на утримання гуртожитку, придбання навчально-методичних посібників, підручників, тощо.

Згідно до ст. 200 СК України, суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дочку, сина у твердій грошовій сумі і (або) у частці від заробітку (доходу) платника аліментів з урахуванням обставин, зазначених у статті 182 цього Кодексу.

Відповідач інших дітей не має. Аліментів не сплачує. Працює слюсарем у ________. Має можливість надавати грошову допомогу. Вважаю, що відповідач зможе щомісячно сплачувати аліменти  у розмірі 1/4 частки від заробітку – без погіршення його матеріального стану.

На підставі викладеного й у відповідності до ст.ст. 199, 200 СК України, керуючись ч. ст. 174,175 ЦПК України,

П Р О Ш У:

Стягнути з __________________ (П.І.Б.), 01 грудня 1974 року народження, на користь _________________ , 06 вересня 1999 року народження, аліменти  в розмірі 1/4 частки  з усіх видів заробітку (доходу), щомісячно, починаючи стягнення з  25 вересня 2017 року (указываем дату подачи иска) і до припинення навчання або до досягнення  _____________ (П.І.Б.)  двадцяти трьох років.

чи у твердій грошовій сумі:

Стягнути з __________________ (П.І.Б.), 01 грудня 1974 року народження, на користь _________________ , 06 вересня 1999 року народження, аліменти  в розмірі 1000 гривень, щомісячно, починаючи стягнення з  25 грудня 2017 року (указываем дату подачи иска) і до припинення навчання або до досягнення  _____________ (П.І.Б.)  двадцяти трьох років.

Додатки:

  1. Копія свідоцтва про укладення шлюбу – 2 екз.;
  2. Копія свідоцтва про народження – 2 екз.;
  3. Довідка про навчання – 2 екз.;
  4. Копія рішення суду про призначення аліментів — 2 екз.;
  5. Докази витрат на навчання (проїзду, проживання, витрат на учбову літературу, тощо) — 2 екз.
  6. Копія паспорту – 2 екз.;
  7. Копія позовної заяви.

Підтверджую про те, що мною не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав до цього чи іншого суду на території України.

„25” грудня 2018 року                                 _____________ ПІБCopyright 2020. All rights reserved.

Опубликовано 15.07.2019 Админ в категории "Зразки позовів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *